Barcode: 0071169740038
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 140.0 kcal |
| Fat | 25.0 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 70.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
corn syrup, sugar, water, modified cornstarch, salt, carrageenan, sodium benzoate, citric acid, red 40
Additives
e129
e211
e330
e407
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Jose spiruline
Jay And Joy
NOVA 3
Jay and joy
Jay and Joy
B NOVA 1
Janis
Jay & Joy
E NOVA 4
Joséphine
jay and joy
D NOVA 3
Saumon fumé de Norvège
Armoric
D
Saumon fumé superieur
Armoric
D NOVA 3
Whey myrtille
Prestigious
NOVA 4
Le José
Jay & Joy
Jay and Joy
Vegan
A NOVA 1
Joie Gras
Jay & Joy, Jay&Joy
D NOVA 4