Barcode: 0865917000440
Redcloud roasted garlic
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.7 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | 1.1 g |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
Water, tomato paste, distilled vinegar, lemon juice, roasted garlic, cane sugar, celery salt, garlic powder, onion powder, garlic puree, sea salt, black pepper, horseradish powder
Related Products in Beverages
Gold Malz
Gold Malz
D NOVA 4
LEON STEINER
LEONSTEINER
NOVA 3
Млечна напитка
K Classic
C NOVA 4
Festillant
Festillant
C NOVA 4
Drink mit Kakao
Kaufland
B NOVA 4
Monster energy ultra red
Monster
C NOVA 4
Teegetränk
Captains Tea
E NOVA 4
Spicy Ginger
Mike Mitchell's
E NOVA 4
Cappuccino Penny ready
Penny Market, Penny
C NOVA 3
Crazy Wolf sugar free
Crazy Wolf,Kaufland
C NOVA 4
Rosé Sekt Alkoholfrei
Schloss Königstein
NOVA 4
Dragster energiaital
Dragster
E