Barcode: 8720726586672
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 178.0 kcal |
| Fat | 12.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Water, plantaardig eiwit (soja, erwten) (15%), geraffineerde kokosolie, geraffineerde koolzaadolie, aroma's (bevat mosterd), verdikkingsmiddel (methylcellulose), maltodextrine, zout, frambozensap, gekarameliseerd perensapconcentraat, vitamine B3, vitamine B6, vitamine B12, ijzer, zink, kleurstof (bietenrood).
Allergens
lupin
mustard
soybeans
Additives
e461
Related Products in Meat Alternatives
Vegane Hacksteaks
BioBio, Netto MD
D NOVA 4
Plan B
Plan B deine vegane Alternative
C NOVA 3
Plan B Vegan Geschnetzeltes Asia Style
Rasting
D NOVA 4
Plan B Vegane Geschnetzeltes Teriyaki
Rasting
D NOVA 4
Falafels
VeHappy,Netto MD
A NOVA 4
Chili Cheese Nuggets
Gut&Günstig
D NOVA 4
Vegane Nuggets
Netto, Vehappy
B NOVA 4
Soja Schnetzel
Edeka Bio+
A NOVA 1
Vegane Schnitzel
Netto, Vehappy
B NOVA 4
My Veggie, Veganer Aufschnitt nach Art Pfeffer Salami
Edeka
D NOVA 4
Veganes Geschnetzeltes Gyros Art
Edeka
A NOVA 4
Vegane Gemüsestäbchen
BioBio, Netto MD
C NOVA 3