Barcode: 4013060003559
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, Gerstenmalz, Hopfen, Hopfenextrakt, Gärungskohlensäure
Additives
gärungskohlensäure
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Coconut Water
Good & Gather
B NOVA 3
Limeade
Trader Joe's
E NOVA 4
Apple and Blackcurrant Double Strength
Robinsons
NOVA 4
Citrus Twist Soda
favorite day
C NOVA 4
Organic Coconut Water
Good & Gather
NOVA 3
Té verde
La pastora
Almondmilk Unsweetened Vanilla
Laura Lynn
B NOVA 4
Maker's Mark Bourbon Whisky
Maker's Mark
original syrup
favorite day
NOVA 4
Decadent Chocolate Plant Protein Drink, Decadent Chocolate
Pirq
B NOVA 4
Celebrator
Ayinger Brewery
NOVA 3
Peach mango
C NOVA 4