Barcode: 4061461668938
Reisessig
Processing
NOVA 2
Labels
vegetarian
vegan
european vegetarian union
european vegetarian union vegan
green dot
made in italy
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Reisessig (enthält Sulfite). 5% Säure
Related Products in Condiments
Tomate frito
Alipende
B NOVA 4
Crema balsamica de vinagre de modena
Alipende
NOVA 4
Tomate frito
Alipende
A NOVA 4
Crema balsamica con frambuesa
Alipende
NOVA 4
Tumaca
Alipende
A NOVA 4
Ketchup
Alipende
D NOVA 4
Vinagre de manzana
Alipende
NOVA 2
Mostaza
Alipende
C NOVA 3
Tomate frito
ayala
C NOVA 4
Sarasa Banderilla Picante295g
Sarasa
D NOVA 4
Mayonesa
Alipende
D NOVA 4
Barbacoa a la Parrilla
Alipende
D NOVA 4