Barcode: 7640147861718
Reisessig Mirin
by Zenbu
Labels
vegetarian
organic
eu organic
vegan
cn bio 154
Categories
Available in
germany, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 27.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.8 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau, riz* 13%, sucre*. Acidité: 50 g/l. *Issu de l'agriculture biologique contrôlée.
Related Products in Condiments
Гірчиця "Американська оригінальна", нестерилізована
Верес, ТОВ "ВІДЖИ ПРОДАКШН"
E NOVA 4
Соус «Томатный с базиликом»
3 желания
NOVA 4
Organic ville, dijon vinaigrette
Organic Ville
D NOVA 4
Sweet and Sour Chilli Sauce For Meat
Эко-7
NOVA 4
Meerettichsenf
BEPEC
D NOVA 4
Lilkové pyré extra
Bepec, veres
NOVA 4
Lilek v omáčce adžika
Bepec,Veres
NOVA 3
Соус «Ткемали»
Bio Georgia
NOVA 3
Гірчиця "Бургерна м'яка'
Верес, ТОВ "Віджи Продакшн"
E
Соус Лечо
3 желания
NOVA 4
Zeleninové ragú
Bepec,Veres
C NOVA 4
Гірчиця "Домашня"
Верес, ТОВ "Віджи Продакшн"
D