Barcode: 6928312905506
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, Klebreis, Reis, Zucker
Related Products in Condiments
Delikatess Remoulade
Popp, Popp Feinkost
D NOVA 4
Salat-Mayonnaise
Hamker
D NOVA 4
Bolognese
Birkel
C NOVA 4
Bierhefe Flocken
sanotact
Hamker Salat-Mayonnaise
Hamker
D NOVA 4
Delikatess Mayonnaise
Bruckmann, Bruckmann / Feinkost Popp
D NOVA 4
Bio Hollandaise
Englert
D NOVA 4
Unser Soßenfix
RUF
C NOVA 4
Kalbs-Jus
Englert
B NOVA 4
Nudelsauce Bolognese
Birkel
C NOVA 4
Delikatess Mayonnaise
Bruckmann, Feinkost Popp
D NOVA 4
Bratenjus
Rind
C NOVA 3