Barcode: 8690516005280
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 351.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 73.0 g |
| of which sugars | 2.8 g |
| Fiber | 1.8 g |
| Proteins | 10.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Semoule de blé dur, semoule de blé souple
Related Products
arahide în coajă rosie rezerva
Pfeffer Rahmsause
Maggi
C NOVA 4
Muesli croccante con Frutta
Consilia
D NOVA 4 Eco-Score C
Meda Sunca piept curcan
Meda
D NOVA 4
Biscuiti Vegani Cu Arahide
Govinda
E Eco-Score C
Dubbla Flarn
Gille
E NOVA 4
HASH BROWNS
YOUR SPUD CO
C NOVA 4
Country White
Canyon Bakehouse
NOVA 4
Quick Marinade
Nando's
D NOVA 4
Jamón Cocido Extra Finissimas
Campofrío
A NOVA 4