Barcode: 4013060005003
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, Gerstenmalz, Hopfen, Hopfenextrakt
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ovesné mléko
Andros
C NOVA 4
Yard House, Barqs Root Beer
Yard House
E
Baktat Ayran
Baktat
C NOVA 4
Bio Apfel mit stillem Mineralwasser
Kunststoff, Milasan
C NOVA 1
Chocolat Banane Nilk2Go
mymuesli
D NOVA 4
Single origin entkoffeiniert
Rotbier Radler alkoholfrei
Schanzenbräu
Protein powder brownie
Rocka Nutrition, Rocka Sports GmbH
NOVA 4
TGI Friday's, Diet Coke
TGI Friday's
B
Café avoine Nilk2Go
mymuesli
D NOVA 4
Milk Shake Shoko
ODW
E NOVA 4
Trink Kakao ohne Zucker
xweet
NOVA 4