Barcode: 4100650405029
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 341.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 3.8 g |
Ingredients
Reismehl, Wasser, Salz.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Rode vruchten fruitspread
Jumbo
C NOVA 4
Sallie's Greatest, Jam, Peach + Mint
Chica Bella Inc.
D NOVA 4
Chipmunks choice granola
Chica Bella Inc.
D NOVA 3
Granola kensington crunch
D NOVA 4
Ozark natural breads
C NOVA 3
Gourmet granola
C NOVA 3
Granola cinnamon crunch
D NOVA 4
torsades bio semi complète
fiorini
A
Sallie's Greatest, Blueberry Lemon + Thyme Jam
Chica Bella Inc.
D NOVA 4
Sallie's Greatest, Jam, Lemon Fig + Basil
Chica Bella Inc.
D NOVA 4
Jam
Sallie's Greatest
D NOVA 4
Whole Almonds
Nutty Natural Holdings
A NOVA 1