Barcode: 0036416480723
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.1 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | — |
| Salt | — |
Ingredients
Spirulina flax seeds vitamins B1 B2 B3 B6 Vitamin C Vitamin E Macha powder
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Floral sparkling water with hemp botanicals
B NOVA 4
milk chocolate
slate
NOVA 4
Fountain Cola
Live
B NOVA 4
Citrus Rush
Live
B NOVA 4
Classic Root Beer (Ambient)
Olipop
B NOVA 4
Herbal Sparkling Water Badil Berry
B NOVA 4
Milkadamia Artisan Organic Macadamia Milk
Milkadamia
C NOVA 4
Peach
Juni
B NOVA 4
Doctor Goodwin Soda
OLIPOP
B NOVA 4
Sparkling tea
Juno
C NOVA 4
Lavender Cucumber
Aura Bora
B NOVA 1
Classic Grape
OLIPOP
B NOVA 4