Barcode: 7036110211251
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 325.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
Rapsolje, reker (31%), hvitbete, vann, eggeplomme, sukker, eddik, sennepsfrø, eple, salt, fortykningsmiddel (guarkjernemel, xantangummi), konserverings - middel (kaliumsorbat, natriumbenzoat), surhetsregulerende middel (melkesyre, sitronsyre), krydder, fargestoff (karmin), aroma. Pakket i beskyttende atmosfære. Kan inneholde spor av fisk og bløtdyr.
Additives
e120
e202
e211
e270
e330
e412
e415
Related Products in Meals
Spicy Tomato & Lentil Souper Soup
M&S Food
A NOVA 3
Brooks, chili beans, mild
Brooks
A NOVA 4
Hot chili beans red beans in chili sauce
A NOVA 4
Spinach et ricotta ravioli
Marks & Spencer
B NOVA 3
Turkey sausage biscuit with egg & cheese
E NOVA 4
Cheesy pizza
Marks & Spencer
C NOVA 3
Fil-Choice, Stew Base Mix (Kare - Kare)
Fitrite Incorporated
E NOVA 4
Quinoa tex-mex
B NOVA 4
Chili beans
Brooks
A NOVA 4
Crunchy Shrimp Tempura Roll
ZENSHI
C NOVA 4
Red beans in chili sauce
Brooks
A NOVA 4
Red beans in chili sauce
A NOVA 4