Barcode: 20685683
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
37% biancospino (Crataegus oxyacantha auct. fiori, foglie), 24% camomilla (Matricaria chamomilla L. - fiori, ligula, capolini), 20% menta (Mentha x piperita L. - foglie), 10% tiglio (Tilia platyphyllos Scop. - fiori), 9% lavanda (Lavandula officinalis Chaix (var.) - fiori)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Joe's Crab Shack, Patron Tequila, Shooter
Joe's Crab Shack
B
Firehouse Subs, Fruitwater Fizzy Peach Lemonade, 32 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Sonic, Hi C Fruit Punch, Large
Sonic
E
Jack In The Box, Minute Maid Lemonade, Value, 16 Fl Oz
Jack in the Box
C
Berry Mix
BULLIT Energy Drink, Bullit
E NOVA 4
Wendy's, Mango Peach FruiTea Chillers, Large
Wendy's
E
White Castle, Iced Tea, Unsweetened, Large
White Castle
B
Sbarro, Brisk No Calorie Peach Iced Green Tea
Sbarro
C
Whataburger, Tea, Unsweetened, Large
Whataburger
B
KFC, Diet Pepsi Wild Cherry Pepsi, 16 Fl Oz
KFC
B
Wawa, Hot Vanilla Chai Tea, 16 Oz
Wawa
C
TGI Friday's, Shareable Strawberry Henny
TGI Friday's
E