Barcode: 0078742334325
Relaxation drink mix
by Great Value
Processing
NOVA 4
Labels
no artificial flavors
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 500.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Maltodextrin, natural flavor, citric acid, monk fruit extract, fruit juice, turmeric oleoresin and beta carotene (color), stevia leaf extract, lemon juice solids, l-theanine, contains less than 2% of silicon dioxide.
Additives
e160a
e160ai
e330
e960
Related Products in Beverages
Mátový sirup
Hostětínský mošt
NOVA 3
Víčko kaktus
Relax
E NOVA 4
Bio kozí kefír
Farma Pěnčín
C NOVA 1
yestea iced tea
Optimistic
Sirup Jablko aronie Višeň
Relax
NOVA 4
Carnitine Activity Drink ostružina + limetka
Nutrend
C NOVA 4
Aletrnativa kefíru s příchutí višní
Wild & coco
C
Syceny, energetický nápoj s taurinem, kofeinem a vitaminy
Tiger
E NOVA 4
Kefír černý rybíz
Wild & coco
C
Isodrinx - cool
Nutrend
D NOVA 4
Alternativa kefíru višeň
Wild & coco
D
Bacilli malinovka
Bacilli,Optimistic