Barcode: 0850230006026
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Purified drinking water, usp oxygen added electrolytes: calcium chloride, magnesium chloride and potassium bicarbonate.
Related Products in Beverages
Herbal iced tea beverage
C NOVA 4
Canada Dry
Canada Dry
E NOVA 4
Bud Light
NOVA 3
Peach green tea beverage
C NOVA 4
Bud Light - Lime
NOVA 4
Hibiscus & cinnamon herbal tea, hibiscus & cinnamon
C NOVA 4
Milk full fat
Sainsbury’s
C NOVA 1
Calorie Burn Cappuccino
Medifast
E NOVA 4
Soda water
by sainsbury's
B NOVA 3
Teavana craft iced tea pineapple berry blue
C NOVA 4
Teavana craft iced tea
B NOVA 4
Spritz
Venezzio
E NOVA 4