Barcode: 0748252680433
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 531.0 kcal |
| Fat | 46.9 g |
| of which saturated | 3.1 g |
| Carbohydrates | 31.3 g |
| of which sugars | 31.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Canola oil, sugar, cider vinegar, mustard seed, salt, celery seeds, yellow onion, paprika.
Related Products in Condiments
Vinaigrette Au Miel
Natura
D NOVA 3
Vinaigrette De Bruxelles
Natura
E
Ketchup
Natura
D NOVA 3
Mayonnaise
Natura
E NOVA 3
Mayonaise a l'ancienne
Natura
E NOVA 3
Ketchup Cayenne
Natura
D NOVA 3
Veganaise
Natura
D NOVA 4
Natura
Natura
D NOVA 3
Mayonnaise à la Truffe
Natura
E NOVA 4
Mayonnaise sans sel
Natura
E NOVA 3
Mayonnaise
Natura
E NOVA 3
Mayon(n)aise
Natura
E NOVA 3