Barcode: 7350042716531
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau de source, fructose, correcteur d'acidité (acide citrique) vitamines (D3, E, niacine, acide folique, B12, biotine, acide pantothénique), minéraux (magnésium, zinc, sélénium) conservateurs : (sorbate de potassium), arôme citron, arôme citron vert
Additives
e202
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Aloe Vera Drink
Jfc International Inc.
C NOVA 4
Diet Pepsi Cola 8 Fluid Ounce Aluminum Can
Pepsi
C NOVA 4
Diet Pepsi Cola 12 Fluid Ounce Aluminum Can
Pepsi
C NOVA 4
Diet Sierra Mist 12 Fluid Ounce Aluminum Can-Ia
Sierra Mist
C NOVA 4
Coconut water original
The Kroger Co., Simple Truth Organic
E NOVA 1
Original Aloe Vera Drink
Jfc International Inc.
C NOVA 4
Mountain Dew Code Red Soda 12 Fluid Ounce Aluminum Can
Mtn Dew
E NOVA 4
Tomato cocktail bloody mary mix
Mc. Ilhenny Co.
E NOVA 4
Orange juice
Simple Truth
C NOVA 1
Peach & Black Pepper Flavored Soda, Peach & Black Pepper
Private selection
E NOVA 4
Caffeine Free Diet Cola
Diet pepsi
C NOVA 4
Cola
Pepsi
E NOVA 4