Barcode: 0018788106210
Relyte electrolyte mix
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
vegetarian
vegan
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 32.1 g |
Ingredients
ancient sea salt, citric acid, natural lemon and lime flavors, rebaudioside A, natural strawberry flavor, natural flavors
Additives
e330
Related Products in Electrolyte
Glowberry
Prime
D NOVA 4
Hydration With Electrolytes White Peach
PurAqua
E NOVA 4
Gatorlyte Beverage Powder
Gatorlyte
E NOVA 4
HYDRATION WITH ELECTROLYTES
PurAqua
E NOVA 4
Hydration Accelerator
HydroMate
E NOVA 4
Mix berrry
NOVA 4
BioSteel Boisson Sportive À Sauveur De Limonade Rose
BioSteel
A NOVA 4
Prime Stick
Prime
C NOVA 4
Drip drops
E NOVA 4
Krokiety z pieczarkami i serem mozzarella
Nasze Smaki
C NOVA 4