Barcode: 5705830006424
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 63.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 1.5 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
56% cornichoner, 19% vand, 13% sukker, 8% eddike, 2% salt, honning, gule sennepsfrø, naturlige aromaer (anis, basilikum, koriander, chili, dild, fennikel, ingefær, laurbærblade, citronskal, løg, estragon).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Green chiles diced
NOVA 3
Green chiles
La Costena
NOVA 3
Refried Pinto Beans
La Costena
B NOVA 3
Whole Pinto Beans
Maria Tulpetlac Ecatepec Edo.
NOVA 3
Refried beans
La Costena
B NOVA 3
Refried pinto beans
C NOVA 3
La costena, guacamole dip
La Costena
D NOVA 4
Refried pinto beans
Elaborado Por:
C NOVA 4
Enfrijoladas sauce
La Costena, Elaborado Por
NOVA 3
Green chiles fire-roasted diced
La Costena
NOVA 3
Whole Black Beans
Consevas La Costena Sa.
B NOVA 3
Extra Virgin Olive Oil
La Costena,Conservas La Costena S.A.
B NOVA 2