Barcode: 0748252565716
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 50.0 g |
| of which sugars | 50.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 13.1 g |
Ingredients
Turbinado sugar, chili powder, kosher salt, onion powder, garlic & spices.
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ravioli boeuf et champignons emincés
Rana
D NOVA 4
Ravioli Ricotta Épinards et Mascarpone
Giovanni Rana
D NOVA 4
TORTELLINI FROMAGES ITALIENS
Giovanni Rana
D NOVA 4
Pasta de salmón ahumado con queso suave
Rana
D
RAVIOLI CON POLLO ASADO RANA 250
Giovanni Rana
D NOVA 4
Tortellini Ricotta & Epinards
Giovanni rana
D NOVA 4
ravioli pesto basilic
Rana
D NOVA 4
Cappelletti jambon cru
Giovanni Rana
D NOVA 4
Tortellini Bacon, Ricotta & Mozzarella
Rana
D NOVA 4
Tortellini ricotta et épinards
Giovanni Rana
C NOVA 4
Tortellini Pesto Basilic & Pignons
Giovanni Rana
D NOVA 4
Gourmet Tortellini Saumon fumé & fromage frais
Giovanni Rana
D NOVA 4