Barcode: 8710448703068
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 882.0 kcal |
| Fat | 97.0 g |
| of which saturated | 9.3 g |
| Carbohydrates | 1.1 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Plantaardige oliën en vetten 96% (raapolie, zonnebloemolie, geheel geharde raapolie), karnemelkpoeder, emulgatoren: lecithine (soja) en E471, kaliumchloride, zout, sojasauspoeder (soja, tarwe, zout), antioxidanten: E304 en E306, rundvleesbouillonpoeder (zout, rundvleesextract, aardappelzetmeel, aroma, E627 en E631, kleurstof: caroteen, aroma (tarwe, palmolie, specerijen), smaakversterkers: E621, soja), vitamine A, vitamine D3, vitamine E. Gemiddelde
Allergens
soybeans
Additives
e160a
e304
e306
e322
e322i
e471
e621
e627
e631
Related Products in Vloeibare Bak En Braadproduct
Mixers - Zitrone wird zu Minztee
Tic Tac
E NOVA 4
Tic tac mixers cerise cola music box t200 box de 200
Ferrero, TIC TAC
E NOVA 4
Bonbons tic tac goûts orange-citron vert
Ferrero, TIC TAC
E NOVA 4
Tic tac menthe t200 music box de 200
Ferrero, TIC TAC
NOVA 4
Bonbons Tic Tac x205 pastilles MENTHE - 99,8g
Ferrero, TIC TAC
E NOVA 4
Tic tac mixers cerise cola box de 205
Ferrero, TIC TAC
NOVA 4
Pastilles goût réglisse
Ferrero, TIC TAC
C NOVA 4
Bonbons tic tac fresh+ goût menthe polaire sans sucres
Ferrero,TIC TAC
C NOVA 4
Bonbons Tic Tac x205 pastilles MENTHE EXTRA FRAÎCHE - 99,8g
Ferrero, TIC TAC
E NOVA 4
Tic tac menthe extra fraiche t200 music box de 200
Ferrero, TIC TAC
NOVA 4