Barcode: 8710448635178
Remia Mayolijn
by Remia
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
Categories
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 319.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 2.1 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 6.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
water, raapolie 30%, azijn, suiker, gemodificeerd zetmeel (mais en aardappel), _mosterd_ (water, _mosterdzaden_, azijn, specerijen), zout, aardappeleiwit, natuurlijk aroma, voedingszuur: melkzuur, conserveermiddel: kaliumsorbaat, antioxidant: E385, kleurstof: caroteen.
Additives
e14xx
e160a
e202
e270
e385
Related Products in Condiments
Vinagre balsámico de Módena
Alteza
NOVA 4
Vinagre de vino blanco
Alteza
NOVA 2
Tomate frito
Vivó
A NOVA 3
Tomate frito
Alteza
A NOVA 4
Vinagre de vino tinto
Alteza
NOVA 2
Crema de vinagre
Alteza
NOVA 4
Salsa de tomate con hortalizas
Alteza
C NOVA 4
Tomate frito estilo casero
Alteza
C NOVA 4
Salsa napolitana
Alteza
B NOVA 4
Salsa Barbacoa
Alteza
D NOVA 4
Salsa boloñesa
Alteza
D NOVA 3
Salsa Brava
Alteza
D NOVA 4