Barcode: 8600037001845
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 9.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Voda, šećer, voćni sokovi od koncentrisanih sokova (breskve 3,6%, narandže 1,2%, limuna 0,2%), ugljen-dioksid (min 2 g/l), kiselina/kisjelina: limunska kiselina/kisjelina, antioksidans: askorbinska kiselina/kisjelina, konzervansi: kalijum-sorbat, natrijum-benzoat; stabilizator: akacija guma, arome, boje: E160 a, E160 e.
Additives
e160a
e160e
e202
e290
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Original Tropisk
Tine SA
E
Lettmelk Vaniljesmak Usøtet
TINE
B NOVA 4
Sunniva Iste Fersken 0,5l
TINE SA
D
YT Proteinshake Jordbær & Banan, 220 ml
Tine SA
Biola, Bringebær
Tine
C NOVA 4
Yoghurt Drikk Jordbær & Rabarbra
Biola
B
IsKaffe Caffe Mocha Uten Tilsatt Sukker, 330 ml
Tine SA
C
Sjokomelk Uten tilsatt sukker, inneholder søtstoffer.
Litago
C NOVA 4
Sportsdrikke Sitron
YT,Tine
C NOVA 4
Proteinshake
YT
NOVA 4
Sjokomelk
Tine
C NOVA 4
Frokostjuice
Sunniva,Tine
C NOVA 1