Barcode: 0687910005891
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 7.5 g |
Ingredients
water, natural flavour, citric acid, electrolyte blend, sodium citrate, potassium phosphate, magnesium citrate, calcium citrate, sucralose, vitamin B3, vitamin B5, vitamin B6, vitamin B12
Additives
e330
e331
e340
e955
Related Products
Croissants/pains au chocolat
E NOVA 3
Natto du Dragon
NOVA 1
twangers blue razz
bobbys foods
E NOVA 4
Granarolo Mozzarella Alta Qualità - Formato scorta
Granarolo
C NOVA 3
Sauce Big Mac™
McDonald's
C NOVA 4
Milkis au Lait
Carrefour Kids
E NOVA 4
Creamy Choc'
Chabrior,Creamy Choc',Intermarché
D NOVA 4
Chocapic Trocitos
Nestlé, Chocapic
D NOVA 4
Crica' Caramel et Cacao
Chabrior,Intermarché,Les Mousquetaires,Sélection Intermarché
C NOVA 4
SALTO
JB
NOVA 4