Barcode: 5998200752032
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 143.0 kcal |
| Fat | 2.1 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 23.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Sovány túró 52%; sült almás-fahéjas készítmény 18% [cukor, víz, gyümölcsök (alma 20%, almalé sűrítményből 5%), módosított kukoricakeményítő (E1422), aromák, színezékek (E141), sűrítőanyag (E440), fahéj, savanyúságot szabályozó anyagok (E330, E331), szilárdító anyag (E333), napraforgó olaj]; cukor; tejszín; sűrített savanyú tejsavó; tejsavópor; stabilizátorok (E1422, E466, E410, F440)
Additives
e141
e1422
e330
e331
e333
e410
e440
e466
Related Products in Dairies
SHARP CHEDDAR
ORGANIC VALLEY
D NOVA 4 Eco-Score D
Kids Strawberry Yogurt
Brooklea
C NOVA 4 Eco-Score B
Mozzarella
Tillamook
NOVA 3 Eco-Score D
Danonino aux fruits
Danone
B NOVA 4 Eco-Score B
Almondmilk
Silk
B NOVA 1 Eco-Score D
Yorgus Grego Coco
Yorgus
B NOVA 4 Eco-Score B
Lite Milk
Countdown
B NOVA 1 Eco-Score C
Greek Vanilla Yogurt
Liberté
A NOVA 4 Eco-Score B
Yaourt saveur fruits
Danone
D NOVA 4 Eco-Score B
2% Low-Fat Classic Cottage Cheese
Good Culture
B NOVA 3 Eco-Score D
Shredded Parmesan Cheese
Trader Joe's
D NOVA 3 Eco-Score D
Chocolate cheesecake
Nutrisystem
D NOVA 4