Barcode: 3083681101157
Řepa strouhaná
by Bonduelle
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Labels
green dot
Categories
Available in
czech republic, slovakia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 7.2 g |
| of which sugars | 5.5 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Červená řepa jemně strouhaná, pitná voda, cukr, koncentrovaná citrónová štáva, jedlá sůl, ocet.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
American Valley, Peanuts, Roasted & Salted
Allied International Corp. Of Va
C NOVA 3
American Valley, Roasted & Salted Peanuts
Allied International Corp. Of Va
C NOVA 3
Taste the Difference Sea Salt & Suffolk Cider Vinegar Potato Crisps
Sainsbury's
D NOVA 3
Cuttlefish farfalle
La Donna
A NOVA 1
Honey Roasted Peanuts
American Valley
D NOVA 4
Cambridge & Thames, Apricot Preserves
Allied International Corp. Of Va
D NOVA 4
BBQ bourbon beef flavour
Sainsburys,Sainsbury's
D NOVA 4
Forrelli, Sunflower Oil
Allied International Corp. Of Va
C NOVA 2
Gourmet preserves
D NOVA 4
Taste the difference thai sweet chilli hand cooked crisps
Sainsbury's
D NOVA 4
Cambridge & Thames, Marmalade, Orange
Allied International Corp. Of Va
D NOVA 4
Forrelli, Olive Oil
Allied International Corp. Of Va
C NOVA 2