Barcode: 2261471007396
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 128.0 kcal |
| Fat | 4.0 g |
| of which saturated | 2.9 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 23.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
100% Rindfleisch
Related Products in Meats And Their Products
Prosciutto cotto
Negroni
D NOVA 4 Eco-Score E
Chargrilled Salt & Chilli British Chicken Thigh Fillets
Sainsbury's
A NOVA 4 Eco-Score E
Angus Choice Beef Patties
Don Lee Farms
NOVA 4
Honey Turkey
Land O'Frost
E NOVA 4
Cured Bacon
Applegate
E NOVA 3
Bacon Gull
Maarud
E NOVA 4
Lengua guisada de cerdo ibérico
D NOVA 3
Cajun Chicken Breast Slices
Tesco
A NOVA 4 Eco-Score E
Le Supérieur Cuit à l'étouffée
Carrefour
C NOVA 4 Eco-Score E
Bioland Rinderhackfleisch
Edeka Bio
C
Bergsalami
Landbeck, Zimmermann
E NOVA 4
Dulano 6 BRATWURST SAUSAGES MADE IN GERMANY 540ge
Dulano
E NOVA 4