Barcode: 4007680105311
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 8.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Rindfleischbrühe (Wasser, Rindfleischextrakt, Karotten, Pastinaken, Lauch, Sellerie, Zwiebeln, Kräuter), Würze, Zucker, Speisesalz, Tomatensaftkonzentrat.
Allergens
celery
Related Products in Condiments
sriracha hot sauce
NOVA 4
Garlic Chilli Crisp
Master Chow
NOVA 3
Soy Sauce Vegetarian
D NOVA 3
Sauce Gimgembre Pimentée
Cholimex foods
D NOVA 4
Tuong ot
Cholimex LOL
B NOVA 4
IHP Iyengar Puliogare Masala
Iyengar
NOVA 3
tomato sauce
troovy
D NOVA 4
Idli Podi Chutney
Daishik
E NOVA 3
Sauce de poisson (nuoc mam) 250ml
PHU QUOC
E NOVA 4
Hot Chili Sauce
SOS Chili Hau Sanh
NOVA 4
Sauce pour nems et rouleaux printemps nuoc cham chay
Cholimex
NOVA 4
nước mắm
Hưng Thành
E NOVA 3