Barcode: 4337256089104
Rinderhackfleisch
by ja!
Labels
haltungsform
qs certification mark
haltungsform 1 stallhaltung
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 234.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 18.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Rinderhackfleisch zum Braten. Vor dem Verzehr gut durchgaren! Nicht zum Rohverzehr geeignet!
Related Products in Meats And Their Products
Applewood Smoked Irish Rashers
Glensallagh (Lidl)
D NOVA 3
Delikatess Aufschnittplatte
Ponnath Die Meistermetzger
E NOVA 4
Foies de volaille
PiqueBroche
D NOVA 4
Hachis Parmentier
Lidl, Toque du Chef
C NOVA 4
2 medallion steaks
Inisvale
A
Rôti de porc 100% filet
Saint Alby
D NOVA 4
12 skinny beef meatballs
Lidl
A NOVA 4
Reduced Salt Cooked Irish Ham
glensallagh
A NOVA 4
Streaky rashers
Lidl
E NOVA 3
Southern fried Irish Chicken Goujons
Coopers
B NOVA 4
Lean round mince
lidl
A
Суров бекон
Dulano
B NOVA 3