Barcode: 4099200121543
Rinds Gulasch
by PRIMANA
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
hergestellt in osterreich
pure tradition
Categories
Available in
austria, germany, slovenia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 118.0 kcal |
| Fat | 6.2 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 5.1 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 9.9 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
goveje meso 45 %, voda, čebula, pradiznikov koncentrat, sončnično olje, modificiran škrob, paprika v prahu, jedilna sol (sol, kalijev jodid), čebula v prahu, glukozni sirup, skrob, česen, ekstrakt govejega mesa, arome, sladkor, korenje, kvasni ekstrakt, zelišča, začnimbe (vsebujejo zeleno), fruktoza, kislina: citronska kislina;naravne arome (vsebuje zelrno), maltodekstrin, začimbni ekstrakti, barvilo izvleček paprike.
Additives
e160c
e330
potassium iodide
Related Products in Meat Dishes
Cream Cheese Smooth & Creamy Frosting, Cream Cheese
E NOVA 4
Classic Butter Popcorn
D NOVA 4
Bio Limettensaft
Naturgut, Penny, Polenghi, Polenghi Food
B NOVA 1
Uncured beef franks
E NOVA 3
Beef Franks
E NOVA 4
Chicken Egg Tolls
NOVA 4
Acai & Blueberry Dark Chocolate Covered Fruit Gels, Acai & Blueberry
E NOVA 4
Cookies & Cream Ice Cream, Cookies & Cream
D NOVA 4
Butter Organic Microwave Popcorn, Butter
D NOVA 4
Pomegranate dark chocolate covered fruit gels, pomegranate
E NOVA 4