Barcode: 0070309001732
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 268.0 kcal |
| Fat | 21.4 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 3.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 3.3 g |
Ingredients
Cooked buck wheat groats, pork, pork snouts, pork skins, pork liver, onions, salt, spices, sodium nitrate.
Additives
e251
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Meats And Their Products
Lomo embuchado, Charcuterie
Manuel De Montejo
E NOVA 4
Jambon serrano 5 tranches
Manuel De Montejo
E NOVA 4
Jamón serrano reserva
Boadas
E NOVA 3
Jambon serano chiffonnade
Boadas
E NOVA 3
Jamón Serrano
Boadas
E NOVA 4
Kebab Vacuno
Oz Quebab
E NOVA 4
Jambon Serrano
Baobas
E NOVA 3
Kebab de pollo precocinado y cortado
Oz Quebab
D NOVA 4
Jamón serrano gran reserva
Manuel de Montejo, solariego
E NOVA 3
Suprême jambon serrano
Saveur & passion
E NOVA 3
Medias lonchas Jamón serrano reserva
Solariego
E NOVA 3
Kebab loncheado vegano
La Sirena
E NOVA 4