Barcode: 8013355501537
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 493.0 kcal |
| Fat | 22.0 g |
| of which saturated | 4.6 g |
| Carbohydrates | 66.0 g |
| of which sugars | 28.0 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
RINGO CACAO
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Franny's, Mini Muffins, Carrot
Olson's Baking Company Llc
E NOVA 4
Mini-muffins
Ann Marie's
D NOVA 4
Pumpkin Creme Cake Sliced, Pumpkin
Olson's Baking Company
C NOVA 4
Ann Marie's, Sugar Free Mini Muffins, Blueberry
Olson's Baking Company Llc
D NOVA 4
Ann Marie's, Sugar Free Muffins, Banana Nut
Olson's Baking Company Llc
D NOVA 4
Olson's Baking Company, Chocolate Iced Chocolate Cake
Olson's Baking Company Llc
E NOVA 4
Olson's baking company, old fashioned butter pound cake
Olson's Baking Company
E NOVA 4
Homestyle stuffing cornbread
NOVA 4
Mini shortbread rounds
Marks & Spencer
E NOVA 3
Banana nut mini muffins
D NOVA 4
Hand Made Semi Sweet Pretzel Clusters
Hammond Pretzel Bakery Inc.
E NOVA 3
Pretzels
Hammond's
E NOVA 3