Barcode: 8034028850202
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 268.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 9.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Semola di grano duro, acqua. Può contenere latte e uova.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Soy milk
Community Co
B NOVA 4
Roasted Nuts and Seeds Muesli
community co
E NOVA 3
Black Swan Hommus Dip
Black Swan
C NOVA 4
Baby Capers
The Fancy Pantry
D NOVA 3
Chocolate Soy Milk
Vitasoy
D NOVA 4
Soy Milk Lush Chocolate
Vitasoy
E
Peanut Butter Crunchy
Community Co
C NOVA 4
Black Swan Skinny Hommus Dip
Black Swan
B NOVA 4
Soy Milk Calci-Plus
Vitasoy
B NOVA 3
Roasted Garlic Hommus
Black Swan
C NOVA 4
Sonnenblumenöl
Community co
B
Thai Jasmine Rice
Community Co.
B