Barcode: 6418654001412
Rio cola
by Laitilan
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
no preservatives
no caffeine
www
Categories
Available in
finland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 8.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
VESI, SOKERI, HIILIDIOKSIDI, LUONTAISET AROMIT, VÄRI (E150D), HAPPAMUUDENSÄÄTÖAINE (SITRUUNAHAPPO), HAPETTUMISENESTOAINE (ASKORBIINIHAPPO).
Additives
e150d
e290
e300
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Dark Chocolate Hot Cocoa Mix
Swiss Miss
NOVA 4
Mangonektar
Panchy, Thai Agri Foods
E NOVA 3
Aroy-D, Coconut Milk
Aroy-D
E NOVA 1
Coconut Juice
Foco, Thai Agri Foods Co. Ltd.
D NOVA 3
Drinking Chocolate
Sainsbury's
NOVA 3
Nutra Coco 100% Pure Coconut Water
Nutra Coco
C NOVA 1
Frozen - Young Coconut Juice
AROY-D
D NOVA 3
crème de coco Kokos
Savoy
E NOVA 4
Lait de coco
Aroy-D
E NOVA 4
Puffs peach
Organic for baby
NOVA 4
Swiss miss hot cocoa mix milk chocolate
Swiss Miss
NOVA 4
Milk Chocolate
Swiss Miss
NOVA 4