Barcode: 28001423
Rio d'oro
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
vegan
nutriscore
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
kwas askorbinowy
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
One Pot Meal Indian Black Daal
BOL
A NOVA 4
Hoisin Pulled Jackfruit Ramen
BOL
A NOVA 4
Malaysian Laksa Fresh Noodles
BOL
A NOVA 4
Sweet potato, lentil and cauli-daal
BOL
A NOVA 3
Coconut COLLAB
NOVA 4
One Pot Meal Spanish Butter Bean Stew
BOL
A NOVA 3
Fresh Noodles Japanese Teriyaki
BOL
B NOVA 4
Thai Massaman Curry
BOL
C NOVA 4
Posh Noodles Korean Sweet Chilli Ramen
BOL
C NOVA 4
Piri Piri Sweet Potato & Coconut Power Pot
A NOVA 4
Natural coconut yog
the coconut collab
C NOVA 4
Strawberry Coconut
The Coconut Collaborative
C NOVA 4