Barcode: 7068246585142
Rio d'Oro Tropical
by Aldi
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
nutriscore
nutriscore grade d
Categories
Available in
belgium
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.7 g |
| of which sugars | 6.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water (82%); vruchtensap op basis van concentraten 12% (sinaasappel 6,4%, appel 5,4%, passievrucht 0,1%, mango 0,1%); suiker; voedingszuur (citroenzuur); natuurlijk aroma; antioxidant (ascorbinezuur); kleurstof (paprika-extract).
Additives
e160c
e300
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Zumo naranja
Don Simón,J. Garcia Carrion
C NOVA 1 Eco-Score D
Bio Kefir Hangop
Rauw Power
D NOVA 1 Eco-Score E
A C E Vitamin-Getränk
Adelholzener
E NOVA 4 Eco-Score E
Piña, uva y manzana
Don Simón,J. Garcia Carrion
D NOVA 1 Eco-Score E
Light* Café Latte sin Lactosa
Milbona,Lidl
C NOVA 4
Apple Juice
Suncup
C NOVA 4
Dunn's River Coconut Milk
Dunn's River
E NOVA 4 Eco-Score C
Genuss Limonade
Teinacher
E NOVA 4
Lait frappé nutritif au chocolat
fairlife
NOVA 4 Eco-Score D
Pure Life
Bluetriton Brands
B NOVA 1
Tinto de verano con refresco de limón
La Casera,Schweppes
NOVA 4 Eco-Score D
Monster Energy Zero Sugar
Monster Energy
C NOVA 4