Barcode: 0850014216108
Riot Energy
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 8.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.4 g |
| of which sugars | 1.3 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Brewed Tea (Purified Carbonated Water, Green Tea, Tulsi), Strawberry Puree, Lemon Juice, Erythritol, Natural Flavors, Coconut Water
Additives
e968
Related Products
Yogurt magro vaniglia
Despar, Vital
B NOVA 4
Yogurt Greco Bianco Magro 0%
Despar
A
Olive ripiene all’Ascolana
despar
D NOVA 4
High pro budino proteico
Despar
A NOVA 4
Pizza Margherita senza glutine
Despar, Spar
D NOVA 4
Piselli finissimi biologici
Despar, Spar
A NOVA 1
Fragola e limone
Despar
D NOVA 4
Panzerotti pomodoro e mozzarella
Despar, soavegel
D NOVA 4
Funghi misti
Despar, Spar
A NOVA 1
Despar Riso e Latte
Despar, Spar
C NOVA 3