Barcode: 0850014321635
Riot Energy Zero Artificial Anything Mango
by Riot Energy
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 10.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 2.1 g |
| Fiber | 0.4 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Purified carbonated water, mango juice, orange juice, natural flavors, lime juice, green tea extract, chili pepper extract, vitamin B12 (vegan)
Related Products
Kirsch Paprika
Mondo Italiano
D NOVA 4
Kartoffelsalat
Gut
C NOVA 4 Eco-Score D
Tortilla Style Protein Chips Chili Lime Flavor
Quest
A NOVA 4
Pizza Quattro Formaggi
Dr. Oetker
D NOVA 4 Eco-Score D
Sea Salt Fine
Morton
E NOVA 3
Antipasti-Creme
Chef select
E NOVA 4
Soy Sauce
Kikkoman
NOVA 1
Fleischkäse
Hofglück
E NOVA 4
Meerrettich-Fleischsalat
Feinkost Popp, Popp
E NOVA 4
Zarter Heringssalat
Edeka
D NOVA 4