Barcode: 2398252604960
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 415.0 kcal |
| Fat | 35.0 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 5.0 g |
Ingredients
melk, zout, kruiden (o.a. selderij). zuursel, knoflook, stremsel, conserveermiddel (natriumnitraat [E251]).
Additives
e251
Related Products in Dairies
Vla dessert chocoladesmaak
Van hengelo holland
C
Boer'n yoghurt aardbei
Zuivelhoeve
C NOVA 4
Vanille Vla
Zuivelhoeve
C
Fla
Zuivelhoeve
B NOVA 4
Vla Dessert mit Vanille-Geschmack
Van Hengelo
C NOVA 4
Dua Dessert Vanille/Schoko
van hengelo
C NOVA 4
Boer'n Vla
C NOVA 4
Boer’n yohurt
Zuivelhoeve
A NOVA 4
Duo High Protein Vanille & Schoko
Zuivelhoeve
A NOVA 4
Duo Vla Leicht Desser
van Hengelo
A
Vla Leicht Vanille
Zuivelhoeve
B NOVA 4
Zuivelhoevel Vla Duo leicht
Zuivelhoeve
B NOVA 4