Barcode: 3279231521005
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 148.0 kcal |
| Fat | 6.6 g |
| of which saturated | 4.4 g |
| Carbohydrates | 18.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.4 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Lait entier 70%, riz de Camargue 11,5%, crème, sucre.
Related Products in Desserts
Puding
Dr. Oetker
C
Dr. Oetker Kakaolu Puding
Dr. Oetker
C
Пломбир со вкусом фисташки
Золотой стандарт
NOVA 4
Мороженое пломбир «классический» в вафлях
Золотой стандарт
D NOVA 4
Jole
Kent
E NOVA 4
Noodles & Company, Chocolate Chunk Cookie
Noodles & Company
E
Çikolatalı Hindistan Cevizli Puding Toz Karışımı
Dr. Oetker
C NOVA 4
Walnut Summer Helva
Koska
E NOVA 4
Sade Dövme (Yasal olarak Dondurma diyemiyorlar)
Algida
D NOVA 4
algida klasik vanilya
E NOVA 4
Creme Shanti
Ms. Mella
D NOVA 4
Round Table Pizza, Cinnamon Twists
Round Table Pizza
C