Barcode: 3760184322646
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 1.6 g |
| Proteins | 8.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
riz basmati
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mocha + S'Mores Coffee Drink Mix, Mocha + S'Mores
Maxwell house
E NOVA 4
Jell'o strawberry
Kraft Heinz Company
A NOVA 4
Mocha Coffee Drink Mix, Mocha
Maxwell house
E NOVA 4
TEA BAR
Tassimo
E NOVA 4
Coffee drink, sweet & creamy
E NOVA 4
Mocha Flavored Coffee Drink K-Cup Pods, Mocha
Gevalia
E NOVA 4
Gevalia Kaffe, Espresso Coffee & Froth, Peppermint Mocha Latte, Peppermint Mocha Latte
Gevalia kaffe
E NOVA 4
Gevalia Kaffe, Espresso Coffee, Pumpkin Spice Latte, Pumpkin Spice Latte
Gevalia kaffe
NOVA 4
Tea bar, sweet black iced tea
Tassimo
E NOVA 4
Chai tea blend with milk creamer
E NOVA 4
S'Mores Flavored Coffee Drink K-Cup Pods, S'Mores
Gevalia
E NOVA 4
Mocha + Salted Caramel Coffee Drink Mix, Mocha + Salted Caramel
Maxwell house
E NOVA 4