Barcode: 5011157030609
Riz Basmati
by Tilda
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
no gluten
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 351.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 77.7 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 7.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
riz basmati
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Orogiallo Fresh Pasta
La Bolognese S.R.L. Zona Industriale 1
A NOVA 1
Durum wheat semolina pasta
La Bolognese S.R.L
A NOVA 1
Rustegone
Gecchele, Il fornaio del casale
D NOVA 3
Crouton A L Huile D'olive
Milano bruschette
D
Trofie
Orogiallo
A NOVA 1
Piadina arrotolabile
Brunori, Gecchele, Il fornaio del casale
C NOVA 4
Girasoli intrecciati
Specialita Italiane
E NOVA 3
Family toast
Il fornaio del casale, gecchele
C
Baguettes
Gecchele, Il fornaio del casale
C NOVA 3
Pasta Le Orecchiette
Orogiallo
A NOVA 1
Grissini Torinesi
Gecchele, Il fornaio del casale
D NOVA 3
Bruschetta
Gecchele, Il fornaio del casale
C NOVA 3