Barcode: 3297133004075
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 361.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 79.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 7.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Contient des, quantités négligeables de sucre et de sel. consommer
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Almendra cáscara tostada
Carrefour
E NOVA 3
Pan 100% integral
Carrefour BIO
A NOVA 3
Wellness kruh narezan
Okus tradicije
C
Wellneess
D NOVA 1
Pan De Molds Multigrano Con Semillas
Jumbo tradicional
C
Pan integral
Carrefour
B NOVA 3
Confiture artisanale des Monts d'Arrée - Framboise
Les 4 Saisons
D NOVA 4
Pan Las Cabezas
C NOVA 3
Pan rústico
Carrefour
C
Пластівці вівсяні крупнозернові
De Luxe
B
Barra integral 100%
Carrefour Express
B NOVA 3
Lasagna sheets
De Luxe
B NOVA 1