Barcode: 3701091701186
Riz bio Thaï blanc
by Naturéo
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
fair trade
organic
eu organic
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 353.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 77.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 7.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
riz thaï
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Linguine
Rao's Homemade
A NOVA 1
Rao's Homemade, Grilled Green Olives
Rao's Specialty Foods Inc.
E NOVA 3
SPAGHETTI
RAO'S HOMEMADE
NOVA 1
Penne Rigate
Rao's Homemade
NOVA 1
Fettuccine
Rao's Homemade
NOVA 1
Farfalle
Rao's Homemade
A NOVA 1
Homemade macaroni product
A NOVA 1
Rigatoni
Rao's Homemade
B NOVA 1
Bucatini
Rao's
A NOVA 1
Thin Spaghetti
Rao's
NOVA 1
Rao's Homemade, Extra Virgin Olive Oil
Rao's Specialty Foods Inc.
B NOVA 2
Casarecce
Rao's Homemade
A