Barcode: 0058496310387
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 314.3 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 68.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
LONG GRAIN PARBOILED RICE. INGREDIENT RIZA GRAINS LONGS ÉTUVÉ.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gnocchi
Robert Esposito
C NOVA 4
Gnocchi 3 saveurs
Robert esposito
C NOVA 4
Ravioli au fromage de chèvre et miel
Robert ESPOSITO
C NOVA 4
Gnocchi pomme de terre
Robert Esposito
C NOVA 4
Épices Rabelais
Epices Rabelais
NOVA 1
Ravioli ricotta epinard
Robert Esposito
C NOVA 4
Tagliatelles
Brake
A NOVA 1
Olives vertes dénoyautées
D NOVA 3
Farine de Blé
Brake
A NOVA 1
Chutney de figues
La Maison des Gourmets
E NOVA 4
Crème de marrons de l Ardèche
Brake
D NOVA 4
Panisse
Robert Esposito
C NOVA 3