Barcode: 3760268720177
Riz blanc parfumé
by Quitoque
Labels
organic
eu organic
fr bio 01
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 77.5 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
RIZ BLANC PARFUMÉ - 150g (100%)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Corn Tortillas
La Suprema
A NOVA 4
Island sun, mushrooms pieces and stems
Island Sun
A NOVA 3
Tiny Fruity Cuties Cereal
Trader Joe's
D NOVA 4
Fruit Cocktail In Light Syrup
Island Sun
A NOVA 4
Island Sun Pumpkin Solid Pack, 15-Ounce
Island Sun
NOVA 1
Mandarin Oranges
Island Sun
B NOVA 3
Pickled Radish Takuan
Shirakiku
D NOVA 4
Seasoned Seaweed
Simanoca
E NOVA 4
Seasoned Seaweed
Simanoca
E NOVA 4
Sweet Pickled Ginger
Shirgkiku
C NOVA 4
Natto
Shirakiku
A NOVA 4
Yam Noodles
Shirakiku
NOVA 1