Barcode: 3273120023045
RIZ BLANC POUR SUSHI
by Celnat
Labels
organic
eu organic
certified belgian abbey beer
fr bio 01
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 78.5 g |
| of which sugars | 0.3 g |
| Fiber | 1.3 g |
| Proteins | 7.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Riz Blanc pour Sushi
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Italian Style Artisan-Cut Croutons
Ian's
C NOVA 4
Chip plantain sweet
Turbana
E NOVA 3
Shwartz, Jam, Raspberry
S & P Distributing Inc.
D NOVA 4
Geroosterde muesli zaden
Albert Heijn
A NOVA 3
Pepitas
Stony Brook WholeHeartedFoods
B NOVA 3
Brussels Sprouts
Stump's
D NOVA 3
Chip plantain chili lime
Turbana
D NOVA 4
Plantain chips
Turbana
C NOVA 3
Jam
Shwartz
NOVA 4
Freche Freunde 100% Erdbeere
Erdbär
D
Roasted Pumpkin Seed Oil
Stony Brook,Whole Hearted Foods, Stony Brook WholeHeartedFoods
C
Artisan-cut croutons
Elevation Brands Llc
C NOVA 4