Barcode: 3560070621774
Riz bomba
by Carrefour
Processing
NOVA 1
Labels
organic
categoria extra
krav
Categories
Available in
france, spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 347.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 76.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 1.9 g |
| Proteins | 7.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Riz rond. Catégorie extra
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cafe Delta Angola
Delta, Delta Cafe
B
Qonvictus café tostado molido intensidad 5
Delta
B NOVA 1
Cafe Lote Grao
Delta
C NOVA 1
Chocomax Cereais de Trigo e Chocolate
Nacional
E NOVA 4
Granola -avena integral-
Nacional
D NOVA 4
Cafe delta lote superior grãos
Delta
C NOVA 3
Corn Flakes sem Glúten
Nacional
C NOVA 4
Cookie’z
Nacional
D NOVA 4
+Linha Flocos de Arroz e Trigo Integral
Nacional
D NOVA 4
Granola
Nacional
C NOVA 4
BIO Coffee
Delta
NOVA 1
Aqtivus café tostado molido intensidad 8
Delta
B NOVA 1