Barcode: 5400141070231
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 349.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 76.8 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | 1.1 g |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Riz basmati 100 %
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bebida de Multifrutos Secos sin Azúcar
ViveSoy
B NOVA 4
Bi frutas
Pascual
E NOVA 4
Bifrutas tropical
Pascual
D NOVA 4
Bifrutas Ibiza
Pascual
D NOVA 4
Melocotón
Essential
E NOVA 3
Zumo 100% exprimido naranja ESSENTIAL
C NOVA 1
Bifrutas Tropical
Pascual
NOVA 4
Naranja
Essential
E NOVA 3
Vivesoy Avena Sin Azúcar
Pascual, ViveSoy
C NOVA 4
Melocoton
Essential
E NOVA 3
Vivesoy Soja Sin Azúcar
Pascual, ViveSoy
B NOVA 4
Pina
Essential
E NOVA 4