Barcode: 3222475714429
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 343.0 kcal |
| Fat | 3.3 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Riz long grain complet étuvé.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mango Spears With Raspberry Sauce
Fresh & Easy Llc
A NOVA 4
Ready To Eat Cantaloupe
Fresh & Easy Llc
A NOVA 1
Vegetable Spring Rolls With Sweet Chili Dipping Sauce
Fresh & Easy Llc
D NOVA 4
Mixed Fruit
Fresh & Easy Llc
A NOVA 1
Ready To Eat Mango Spear
Fresh & Easy
B NOVA 1
Broccoli + Carrots With Ranch
Fresh & Easy Llc
A NOVA 4
Water Melon
Fresh & Easy Llc
A NOVA 1
Berry Medley
Fresh & Easy Llc
A NOVA 1
Carrots With Hummus
Fresh & Easy Llc
A NOVA 3
Mixed Melon
Fresh & Easy Llc
A NOVA 1
Pineapple
Ready To Eat
A NOVA 1
Red Grapes With Colby Cheese
Fresh & Easy Llc
D NOVA 3